baner Przedszkola nr 16

27.01.2023 - Bal karnawałowy

Karnawał to czas wspaniałej zabawy i balów, także dla najmłodszych.  Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielkich przeżyć i radości. Zgodnie z tą tradycją w dniu 27.01.2023r. w naszym przedszkolu odbył się długo oczekiwany  bal karnawałowy.

Wystrój sal  wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.  Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje. Na parkiecie królowały wróżki, syreny, księżniczki, policjanci, piraci i wiele innych postaci. Dzieci  śpiewały, tańczyły oraz brały udział w konkursach. Wspólna zabawa przyniosła wiele przyjemności i zadowolenia naszym wychowankom, a to było głównym celem naszego balu. Pozostały wspomnienia oraz zdjęcia,  które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu.

Opublikowano: 27.01.2023

Zobacz: