Wyniki Międzyprzedszkolnego Konkursu Fotograficznego
„Radom – moje miasto w obiektywie”
Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że konkurs Fotograficzny pt. „Radom – moje miasto w obiektywie” został rozstrzygnięty.
Celem konkursu było pobudzenie zainteresowania dzieci historią oraz pięknem naszego miasta. Konkurs skierowany był do rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat z Przedszkoli Publicznych w Radomiu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli się tego wyzwania i wykonali zdjęcie przedstawiające swoje ulubione miejsce, krajobraz, interesującą budowlę, zabytek naszego miasta.
Uroczyście ogłaszamy, że w konkursie fotograficznym „Radom – moje miasto w obiektywie” nagrodzeni zostali:
I miejsce: Julia C. – Przedszkole Publiczne nr 9 w Radomiu.
II miejsce: Eliza W. – Przedszkole Publiczne nr 24 z Oddziałami Integracyjnym im. Janusza Korczaka w Radomiu.
III miejsce: Mateusz K. – Przedszkole Publiczne nr 16w Radomiu.
Wyróżnienia:
· Mikołaj T. – Przedszkole Publiczne nr 4 w Radomiu.
· Blanka K. – Przedszkole Publiczne nr 11 w Radomiu.
· Marcel G. –– Przedszkole Publiczne nr 16 w Radomiu.
Laureatom serdecznie gratulujemy!




